Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Dejko wyrzucona za skandal na służbowym wyjeździe w Hiszpanii

Utworzony przez dominika, 27 października 2009 r. o 19:00 Powrót do artykułu
NO tak wychodzi , że to wszystko podkładka pod wybory. Któż to w naszym mieście tak naprawdę perspektywicznie myśli? komóż podkłada się nasz kompetentny starsta zza lady ??? PANIE J. NAWET TAK CIĘŻKA CHOROBA PANA NIE WYHAMUJE? Po trupach do celu? AlwZ panie J?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten temat zaczyna być nudny. Dajcie nowy skandal. Igrzysk nam trzeba i chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to "Asy" ze Społecznej Rady ds Osób Niepełnosprawnych. Panowie i Panie nie macie nic do powiedzenia ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram woja niech w końcu wyrzucą kogos innego bo mi nudno na tej stronie PZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacu napisał:
Ja mogę stanąć za. mnie nie zrbiła nic złego , wielokrotnie z nią miałem do czynienia i przeżyłem.
A to ty byleś z nią w Hiszpanii? A co na to mąż?Szkoda chłopa ale to nie mój interes.zazdroszczę takiej wycieczki i to bez pieniędzy.I nic dziwnego że jesteś za, jak miałeś z nią do czynienia i to wielokrotnie!Dobrze że przeżyleś chłopie to znaczy ,że nie jest modliszką ,ale chyba wredną babą jak z powyższego wynika, więc nie będę próbował.A zresztą już nie będzie takich wycieczek to i po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno , Pani Dyrektor ja jestem z panią. Doświadczyłam od Pani wiele dobra. Dziękuję. i podpisuję się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to ty byleś z nią w Hiszpanii? A co na to mąż?Szkoda chłopa ale to nie mój interes.zazdroszczę takiej wycieczki i to bez pieniędzy.I nic dziwnego że jesteś za, jak miałeś z nią do czynienia i to wielokrotnie!Dobrze że przeżyleś chłopie to znaczy ,że nie jest modliszką ,ale chyba wredną babą jak z powyższego wynika, więc nie będę próbował.A zresztą już nie będzie takich wycieczek to i po co.
Mój drogi , dobry, szlachetny i prawy człowieku - gratuluję systemu i wartości myślenia. Jaką miarą mierzysz taką ci odmierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie panie starosto i inni tu atakowani-a przez kogo? zrozumiecie swój błąd.Bo po co było trzymać taką intrygantkę przecież ludzie ostrzegali. Tak to jest jak się nie słucha ludu to potem trzeba znosić upokorzenia i pomówienia.Bo to dobra metoda obrony atak, bo w ten sposób odwraca się uwagę od swojej osoby.Nie zazdroszczę, bo wiem jak i czym walczy Dejkowa.A zresztą chyba czytacie co pisze.Dobrze, że robi to na wlasnym a nie służbowym komputerze, bo chyba już rozgrzał się do czerwoności i niedługo go zajedzie.I zwyczajem pani Asi-hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła napisał:
A to już trzeba szkolić za granicą????To na to idą pieniądze ?A w Zwierzńcu,czy innym Krasnobrodzie to nie można?
Jestem studentk, ja rowniez wyjezdzalam na roznego rodzaju wyjazdy szkoleniowe za granice - i to nie sa pieniadze wydane przez uczelnie, ale napisany zostal projekt, ktory 100% finansowany byl ze srodkow UE.pewnie w tym przypadku bylo podobnie.jak do konca nie wiecie, to niepiszczie takich glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. P.Pan Maciej Rybiński parę dni przed swoją śmiercią napisał w Fakcie ,że każde zajmowane stanowisko powinno być ,jak gwarancja na średniej marki samochód od 2 do 4 lat.Osoby pracujące z ludzmi i dla ludzi powinni wiedzieć jakie mają przesłanie do wypełnienia,że po to są zatrudnieni żeby służyć dla dobra człowieka potrzebującego.Takie instytucje są opłacane z budżetu (z naszych podatków),dlatego szczególnie są dla pomocy ludziom niepełnosprawnym tu powinien się liczyć człowiek,a nie jakieś rozgrywki i zabieganie o swój byt.Takie osoby nie godne są tych stanowisk.Niech nikt nie myśli,że są ludzmi ponad i nie zastąpieni.Takich ludzi trzeba tępić ,bo stanowisko bywa,a nie musi być dozgonne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto i dlaczego piszę za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sledzik napisał:
A co na to "Asy" ze Społecznej Rady ds Osób Niepełnosprawnych. Panowie i Panie nie macie nic do powiedzenia ???????????
To szanowny pan starosta nie chciał nikogo słuchać nawet członków rady i teraz ma za swoje i tak mu dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amelia napisał:
Ciekawe, kto teraz obejmie to dość atrakcyjne stanowisko?czy będzie to osoba kompetentna i życzliwa ludziom?czy może znowu konkurs wygra ktoś z rodziny władz powiatu?obawiam się,że o zwolnieniu dyscyplinarnym Pani Skandalistki przesądziły jeszcze inne względy o których my zwyczajni ludzie nie mamy pojęcia?bo skoro tyle lat pozwalano jej na takie kierowanie tego rodzaju placówką...
a co z panem dyrektorem A.B.od siedmiu bolesci pani D.J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , czy wy wogóle wiecie czym zajmuje sie pcpr? o czym piszecie? Jak tak można pluć nienawiścią , pani dejko przy niektórych wypowiedziach to naprawdę szlachetny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sledzik napisał:
A co na to "Asy" ze Społecznej Rady ds Osób Niepełnosprawnych. Panowie i Panie nie macie nic do powiedzenia ???????????
A właśnie co państwo zrobiliście, by pomóc tym krzywdzonym ludziom, tez baliście się tej D? Może ktoś w imieniu wyjaśni nam na forum dlaczego to tyle trwało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO CÓŻ ZŁÓŻMY RĘCĘ DO PACIERZA. PORCJA DOKOPANIA BLIŹNIEMU ZA NAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie , czy wy wogóle wiecie czym zajmuje sie pcpr? o czym piszecie? Jak tak można pluć nienawiścią , pani dejko przy niektórych wypowiedziach to naprawdę szlachetny człowiek.
I tak nikt w to nie uwierzy szkoda się powtarzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam sobie , czytam i nie znajduję winy w tej kobiecie. I nie byłem z nią w hiszpanii ani nigdzie a jak się wydaje szkoda, bo pomysłowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam sobie , czytam i nie znajduję winy w tej kobiecie. I nie byłem z nią w hiszpanii ani nigdzie a jak się wydaje szkoda, bo pomysłowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeżyj to sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...